Donacija sanitetskog vozila zatvorskom sustavu

Sanitetsko vozilo donirao je Zavod za hitnu medicinu Brodsko-posavske županije, a vozilo su u ime Ministarstva pravosuđa i uprave preuzeli državni tajnik mr.sc. Josip Salapić, ravnateljica Uprave za zatvorski sustav i probaciju Jana Špero te upravitelj Zatvorske bolnice u Zagrebu dr.sc. Saša Rajić i voditeljica Odjela zdravstvene zaštite zatvorenika dr.sc. Maša Bulajić.

U ime donatora primopredaji su nazočili prim. mr. Maja Grba-Bujević, ravnateljica Hrvatskog zavoda za hitnu medicinu i predstavnici Zavoda za hitnu medicinu Brodsko-posavske županije ravnatelj Branko Godić i pomoćnik ravnatelja za kvalitetu zdravstvene zaštite Marijan Bašić.

10 godina Zavoda za hitnu medicinu Brodsko-posavske županije

[10 GODINA ZA

Obilježili smo 30.04. - Nacionalni dan HMS

30.04. obilježili smo Nacionalni dan HMS!

Donacija sanitetskog vozila zatvorskom sustavu

Liječenje boli u djece

LIJEČENJE BOLI U DJECE Bol je jedan od prvih simptoma bolesti koji se javlja . Može biti AKUTNA – nag

Šok