Donacija sanitetskog vozila zatvorskom sustavu

Sanitetsko vozilo donirao je Zavod za hitnu medicinu Brodsko-posavske županije, a vozilo su u ime Ministarstva pravosuđa i uprave preuzeli državni tajnik mr.sc. Josip Salapić, ravnateljica Uprave za zatvorski sustav i probaciju Jana Špero te upravitelj Zatvorske bolnice u Zagrebu dr.sc. Saša Rajić i voditeljica Odjela zdravstvene zaštite zatvorenika dr.sc. Maša Bulajić.

U ime donatora primopredaji su nazočili prim. mr. Maja Grba-Bujević, ravnateljica Hrvatskog zavoda za hitnu medicinu i predstavnici Zavoda za hitnu medicinu Brodsko-posavske županije ravnatelj Branko Godić i pomoćnik ravnatelja za kvalitetu zdravstvene zaštite Marijan Bašić.

Nacionalni dan HMS 2023

INOVATIVNI PROJEKTI ZA OSNAŽIVANJE HITNE MEDICINE

Obilježili smo 30.04. - nacionalni dan HMS

30.04.2022.